Prosinec 2015

Moje sbírka 31.12.2015

31. prosince 2015 v 14:23 | Terý furt Nile |  Fotky sbírky
Dnes jsem se konečně dokopala k tomu, abych si pro své monsterky udělala nějaké volné místo v pokoji. Zvolila jsem tuhle černou poličku. Tak aspoň na chvíli mám kam svoje monsterky dávat. Vešly se tam jen tak tak :D I když pochybuji, že za nějaký ten čas polička stačit nebude :D A kde je máte vy? Máte je kam dávat? :D

Vlastním Marisol Coxi a Viperine Gorgon

30. prosince 2015 v 15:13 | Terý furt Nile |  Nové přírůstky
Zdravím, dneska mi domů dorazila Marisol Coxi a Viperine Gorgon. Snažím se rychle sehnat monsterky dokud to ještě jde. Jsem hrozně moc ráda, že je konečně mám. Už mám 38 monsterek. A nedávno jsem si objednala Catty Noir 13 Wishes, ale ta má dojít až po novém roce. Máte také doma tyto monsterky a líbí se vám? Chtěli byste je?


Mé vyjadření k novinkám MH 2016

30. prosince 2015 v 11:07 | Terý furt Nile |  Moje názory
Už delší dobu na internetu kolují tyhle obrázky, dřívě jsem se domnívala, že se jedná jen o fake a napodobeniny, ale bohužel jsem se mýlila. Těchto šeredných panenek začalo přibývat více a více. Proč?!! To je hrozné, panenky si kupuji, protože jsou originální, strašidelné, každá něčím vyjímečná a zajímavá a teď tohle. Vypadá to jako barbína pro třílete holčičky. Že jsou moc strašidelné? Ha! Jasně! Proto si je většina z nás "starších" oblíbila. Aspoň tedy já. Pochybuji, že Mattel je vrátí do normálu. Já si rozhodně tyto panenky kupovat nebudu nikdy!! To si rovnou můžu koupit nějakou barbínu, omg! Kde jsou ty časy starých MH? A k tomu ještě vyhodí z děje Spcetru a Ghoulii. Co se to jen stalo! Vždycky všechno, co mám tak ráda buďto skončí, nebo se něco s nimi stane, tak je to vždycky. Mrzí mě, že tak krásným a úspěšným panenkám toto provedli. Však Mattel si to třeba uvědomí, co udělal za chybu, protože teď MH stratí plno fanoušků. Já nadále je budu mít ráda, ale jenom ve staré podobě. Na wishlistu mám ještě pár panenek, které si chci dokoupit, než tyto zachvátí každý obchod a se sbíráním naprosto končím! Vše co jsem tak nadevše zbožňovala..například Witch a to skončilo jen pro to, že se autoři na ně vybodli a MH končí tím, že je předělají na dětinské barbíny pro tříleté holčičky.
Na procházce s Twylou

27. prosince 2015 v 11:26 | Terý furt Nile |  Fotogalerie
Včera jsem byla na procházce s Twylou a nafotila pár fotek :)
Moje vánoční dárky

25. prosince 2015 v 14:20 | Terý furt Nile |  Nové přírůstky
Ahojky, tak jaké monsterky jste pod stromečkem našli vy? Já jsem tam našla moji vysněnou Neferu de Nile Boo York, kterou jsem chtěla od samého začátku. Dál Meowlody&Purrsephone z kolekce Zombie Shake. Dál Catrine DeMew New Scaremester a Jane Boolittle. A dnes jsem si jela pro mou nejvzácnější Isi Dawndancer z kolekce Brand Boo Students. Takže se omlouvám, že monsterky nejsou na první fotce všechny pohromadě, ale už se mně nechtělo čekat a monsterky si samozřejmě hned rozbalila na Štědrý den. No a dál jsem dostala oblečení, kosmetiku, Chanel voňavku a úplně suprovej novej foťák Nikon Df černý + 50mm f/1.8G AF-S. Hned jsem s ní nafotila Neferku Boo York. Fotky dám na blog nejspíš až zítra, ale kdo mě sledujete na fb, tak tam je už mám.


Veselé Vánoce

24. prosince 2015 v 11:53 | Terý furt Nile |  Fotky sbírky
Všem přeji veselé Vánoce, krásné prožití vánočních svátků a hodně monsterek pod stromečkem! Taky se na večer monstrózně těšíte jako já? Už se nemohu dočkat jaké monsterky pod nim najdu! Jaké dostanete vy? Nebo které jste dostali?
Když jsou ty Vánoce, tak jsem dnes nafotila tyhle dvě vánoční fotky. Zleva je vidět Cleo, Abbey a Lagoona u vánočního stromečku a vpravo jsem si zaexperimentovala s vánoční výzdobou :D..tadáá Abbey a zimní vločky. Jen ten sníh nám chybí :(. To co jsem dostala k Vánocům Vám napíšu nejpozději do 27.12. Teď tu už nebudu. Tak se tu všichni mějte hezky a pořádně si to užijte!!


Jak se staráte o své Monster High?

24. prosince 2015 v 0:25 | Terý furt Nile |  Moje názory
Vím, že před rokem jsem takový článek psala, ale teď bych ho zase ráda obnovila a vyjádřila se k tomu všemu znovu. Asi většina z nás má monsterky vystavené, řekněme někde na poličce. A u takového případu se stává to, že veškerý poletující prach se usadí nejen všude, kde se dá, ale i na našich monsterkách. Prach se většinou zachytí nejen na obličeji, ale i ve vlasech a to není zrovna moc dobré. Tohle se mi už jednou stalo a monsterka měla ty vlasy takové divné na dotek a nevypadaly zrovna nejlépe. Proto je nejlepší si příšerky vystavit do nějaké skleněné vitríny, ale kdo ji zrovna má doma, že? Já ji v pokoji teda nemám a dělám to tak, že jednou za měsíc všem utřu navlhčeným kouskem vaty nadbytečný prach z obličeje a pročešu vlasy. Tím veškerý proces končí. A na závěr si jen jednou každou monsterku navoním mým nejoblíbenějším parfémem. Je to prostě skvělé, když monsterka nějakým svým způsobem voní. Určitě to taky vyzkoušejte! :)