Říjen 2016

Fotografování - 25.10.2016

25. října 2016 v 17:46 | Terý furt Nile |  Fotogalerie
Už od pondělí máme podzimní prázdniny a to až do konce týdne. Párada, ani nevíte jaká je to pro mě úleva si takhle pěkně odpočinout. Dnes jsem si s sebou ven vzala moji milovanou Clawdeen Freak du Chic. Nevím proč mám pořád tu tendenci fotit jen ji. Čím mě tak uhranula? Asi to bude tou její temnotou, co v sobě ukrývá. Jednoduše řečeno, je dokonalá. Nafotila jsem s ní pár fotek a od teď si na fotky budu dávat viditelný zdroj, poněvadž mi fotky někdo neustále krade a vydává za své. Hlavně na Facebooku jsem si toho všimla. Tak tohle by takto nešlo. Jinak k fotkám ještě dodám, že nejsou nijak extra moc barevné a světlé. Asi to bude tou mou podzimní náladou, kterou zrovna mám. Všechno teď vidím jenom temnočerně.

Night Collection

17. října 2016 v 18:24 | Terý furt Nile |  Nové přírůstky
Huráá, konečně! 54 příšerka, která se u mě zabydlela je nádherně sladká Rochelle ze starší kolekce Ghouls Night Out. Tuhle Rochelle jsem si přála už strašně dlouho a též je z mého letního wishlistu. Tato Rochelle se mi líbí snad ještě víc jak basic a proto mi nesmí ve sbírce chybět. Uhranul mě hlavně její výraz a sladký obličejíček. Je to jediná Rochele, která nemá ofinu. Líbí se mi moc jeji zdobný účes, obleček a sladění barviček. :3. Také je pomerně bohatá na doplňky. Sice jsou o něco drobnější než ostatní, ale nevadí. Tato kolekce je moc povedená a ještě hodně uvažuji nad Spectrou. Máte nějakou panenku z této kolekce?

Wanna be Affiliates?

13. října 2016 v 12:23
Bohužel jsem úplně ztratila přehled o všem, s kým jsem affs a s kým ne. Proto bych byla moc ráda, kdyby ti, co se se mno chtěji spřátelit se zapsali. Samozřejmě se budu snažit, co nejvíce komentovat, ale taky podle toho, jak to vše budu stíhat.
Jinak připomínám, že když delší dobu na blog nic nedám, neznamená to, že jsem se na blog vykašlala a nanevštěvuji vás nadále. Děkuji.


PPŘÍHLÁŠKA
  • 1. Přezdívka
  • 2. Blog/Web
  • 3. Proč chceš být affs?


Ice Qeen is 53 monster in my collection!

10. října 2016 v 17:30 | Terý furt Nile |  Nové přírůstky
Kdo by to mohl čekat, že se mu v tomhle roce podaří sehnat ještě úplně nově zabalenou panenku z kolekce Ghouls Rule z roku 2012. Já měla to štěstí sehnat moji vysněnou ledovou královnu Abbey Bominable, která je z mého letního wishlistu. Jsem nehorázně moc ráda, že ji vlastím, vzhledem k tomu, že mám jen jednu panenku Abbey ze základní kolekce. Nevím proč mě tato monsterka nezaujala dřív. Oblečení vystihuje úplně přesně charakter Abbey a tady vypadá jako opravdová ledová královna. Je prostě kouzelná. Chtěla jsem ji taky hlavně proto, aby se mi hodila do zimní kolekce fotek, kterou chystám. Já už chci sníh a Vánoce :DDDD A nejen to, že za chvíli máme Halloween, tak dostat tuto panenku v tomto období je taky skvělé :) Jinak z kolekce GR mám ještě Cleo, kdyby někdo nevědel. Jinak asi další z této kolekce bych už nechtěla.


Queen of Darkness

7. října 2016 v 17:17 | Terý furt Nile |  Fotogalerie
Hned jak jsem si vybalila Clawdeen jsem ji šla fotit ven. Snažila jsem se pořídit takové fotky, aby to vystihovalo charakter této panenky. Jedná se spíše o photoshooty (kolekce podobných fotek nebo jak bych to jinak nazvala). Pokud fotky budete používat, uvěďte prosím zdroj, děkuji.


Vítám nové přírůstky ve sbírce!

4. října 2016 v 17:07 | Terý furt Nile |  Nové přírůstky
Myslím, že v červnu to bylo naposled, kdy jsem si za vysvědčení pořídila Frankie Stein School's Out, která nesla krásné číslo 50 kousků v mé sbírce. Od té doby se moje sbírka o moc neposunula dál. Za tu dobu se v mé sbírce stihlo uspořádat jen o 2 kousky víc. Jsem ráda, že aspoň něco. Získala jsem jednu vysněnou z mého letního wishlistu a jednu vzácnou o které bych ani nevěřila, že bych měla to štěstí ji sehnat. Pod cč se dozvíš více.


Excuse me, I'm back

2. října 2016 v 11:08 | Terý furt Nile |  Vzkazník
Ahoj všichni!
Vzpomínáte si ještě na mě? Ani bych se nedivila, kdyby ne. Na blogu jsem nebyla aktivni 2 měsíce. Když jsem koukala na vaše blogy, tak jste si mě všichni vymazali, což mě opravdu velice mrzí. Neznamená to, že když nejsem na blogu aktivni nebo nenapíšu komentář, tak že nechodím na vaše blogy a nečtu články. Že delší dobu nic nepřidám neznamená to, že bych se na to tady vykašlala. Vzdát to opravdu nehodlám. Ty celé 2 měsíce jsem neměla moc hezké prožitky. Zařadila bych to spíše do osobních problémů, ale to sem teď nechci tahat. Neměla jsem prostě takovou tu chuť do psaní blogu a ani moc nápadů ne. Teď mě to zase chytlo a doufám, že už mi to vydrží. Aktivní budu jak to jen půjde, vzhledem k mé škole a učení. Ještě jednou moc děkuji Farrah za krasný design, který mi udělala na blog, ale kdy bude nastavený vám nedokážu říct, respektivně asi podle času. Jinak za ty 2 měsíce mi ve sbírce přibyla jenom jedna monsterka. Nic moc no :/ Tu vám ukážu až v dalším článku. Jinak mám teď v plánu zase začit kupovat. Dnes si chci objednat jednu, po které toužím už strašně dlouho. Ale blog asi budu vést pro zábavu, nebo nevím, když teď už nemám žádné affs.
Vaše Terý furt Nile