Fotky sbírky

Bláznivá fotka

20. února 2016 v 13:15 | Terý furt Nile
Asi tak 3 roky stará fotka. Ještě si moc dobře pamatuji, jak jsem se strašně nudila a vymyslela takovou kravinu, že svoji Clawdeen Basic posadím na svého psa. Chudák z toho nebyl zrovna nadšený. Spíš se bál xD....taky jste dělali někdy nějaké blázniviny? :D

Moje sbírka 31.12.2015

31. prosince 2015 v 14:23 | Terý furt Nile
Dnes jsem se konečně dokopala k tomu, abych si pro své monsterky udělala nějaké volné místo v pokoji. Zvolila jsem tuhle černou poličku. Tak aspoň na chvíli mám kam svoje monsterky dávat. Vešly se tam jen tak tak :D I když pochybuji, že za nějaký ten čas polička stačit nebude :D A kde je máte vy? Máte je kam dávat? :D

Veselé Vánoce

24. prosince 2015 v 11:53 | Terý furt Nile
Všem přeji veselé Vánoce, krásné prožití vánočních svátků a hodně monsterek pod stromečkem! Taky se na večer monstrózně těšíte jako já? Už se nemohu dočkat jaké monsterky pod nim najdu! Jaké dostanete vy? Nebo které jste dostali?
Když jsou ty Vánoce, tak jsem dnes nafotila tyhle dvě vánoční fotky. Zleva je vidět Cleo, Abbey a Lagoona u vánočního stromečku a vpravo jsem si zaexperimentovala s vánoční výzdobou :D..tadáá Abbey a zimní vločky. Jen ten sníh nám chybí :(. To co jsem dostala k Vánocům Vám napíšu nejpozději do 27.12. Teď tu už nebudu. Tak se tu všichni mějte hezky a pořádně si to užijte!!

Která Lagoona je nejhezčí?

21. prosince 2015 v 20:24 | Terý furt Nile
Dnes jsem vyfotila svoje 3 Lagoony, které vlastním a tím je Lagoona Basic, Skull Shores a Picture Day. Která z nich je podle vás nejlepší? Za mě rozhodně BASIC!! I když z kolekce Skull Shores je taky dokonalá a Picture Day též :). Máte z těcho Lagoon nějakou ve sbírce a naopak jakou byste popřípadě chtěli také vlastnit?

Moje nejvzácnější monsterky

19. prosince 2015 v 22:25 | Terý furt Nile
Nikdy jsem nečekala, že ve své sbírce budu zrovna mít ty nejvzácnější panenky ze všech a to Lagoonu a Ghouliu Basic. Jsou to moje nejvzácnější kousky co vlastím. Samozřejmě mezi ně patří i moje egyptské mumie, které se také nedají sehnat a tím je Cleo Basic 2010, Dead Tired, School's Out a také se nesmí zapomenout na Neferu Basic. A jaké jsou Vaše nejvzácnější kousky ve sbírce?

 
 

Reklama