Moje názory

Dvě veci, které mě štvou

11. června 2016 v 14:31 | Terý furt Nile
Asi každý to známe ten pocit, že uděláme několik chyb. Buďto omylem ztratíme monsterce nějaké doplňky, nebo propásneme něco, co jsme si chtěli koupit a už je to nesehnatelné. Já to bohužel dělala velmi často. V té době, kdy jsem začala sbírat monsterky se basicky ještě daly docela snadno sehnat a já po nich nějak netoužila a až po čace jsem si uvědomila, že bych je chtěla také vlastnit. Asi až po dvou letech jsem je všechny začala shánět po bazarech. Sen se mi splnil a já je sehnala. (Teď mi chybí už jen Frankie SO, Meowlody&Purssephone Basic), stále sháním. No a před dvěmi lety jsem sehnala Lagoonku Basic v krásném a zachovalém stavu. Jenže problémem je, že ji chybí květina ve vlasech, náušnice a náhrdelník. Strašně mě to mrzí, pořád sleduji bazary a nic :/ jestli někdo nevíte, kde je sehnat, tak napište. Fakt tohle mě štve, není prostě kompletní :/ :( a já jsem na tyto věci hrozná, jsem takový puntíčkář, který musí mít vše v pořádku... No a dál mě hrozně štve, že jsem si já blbec v té době nekoupila tento nádherný obleček pro Cleo, který je také nesehnatelný. Tak pořád sháním a nic, nic, nic!!! Opravdu jsem udělala chyby a teď jich lituji. Třeba ještě někdy v budoucnu seženu. A co vy? Stalo se Vám to taky?

Mé vyjadření k novinkám MH 2016

30. prosince 2015 v 11:07 | Terý furt Nile
Už delší dobu na internetu kolují tyhle obrázky, dřívě jsem se domnívala, že se jedná jen o fake a napodobeniny, ale bohužel jsem se mýlila. Těchto šeredných panenek začalo přibývat více a více. Proč?!! To je hrozné, panenky si kupuji, protože jsou originální, strašidelné, každá něčím vyjímečná a zajímavá a teď tohle. Vypadá to jako barbína pro třílete holčičky. Že jsou moc strašidelné? Ha! Jasně! Proto si je většina z nás "starších" oblíbila. Aspoň tedy já. Pochybuji, že Mattel je vrátí do normálu. Já si rozhodně tyto panenky kupovat nebudu nikdy!! To si rovnou můžu koupit nějakou barbínu, omg! Kde jsou ty časy starých MH? A k tomu ještě vyhodí z děje Spcetru a Ghoulii. Co se to jen stalo! Vždycky všechno, co mám tak ráda buďto skončí, nebo se něco s nimi stane, tak je to vždycky. Mrzí mě, že tak krásným a úspěšným panenkám toto provedli. Však Mattel si to třeba uvědomí, co udělal za chybu, protože teď MH stratí plno fanoušků. Já nadále je budu mít ráda, ale jenom ve staré podobě. Na wishlistu mám ještě pár panenek, které si chci dokoupit, než tyto zachvátí každý obchod a se sbíráním naprosto končím! Vše co jsem tak nadevše zbožňovala..například Witch a to skončilo jen pro to, že se autoři na ně vybodli a MH končí tím, že je předělají na dětinské barbíny pro tříleté holčičky.


Jak se staráte o své Monster High?

24. prosince 2015 v 0:25 | Terý furt Nile
Vím, že před rokem jsem takový článek psala, ale teď bych ho zase ráda obnovila a vyjádřila se k tomu všemu znovu. Asi většina z nás má monsterky vystavené, řekněme někde na poličce. A u takového případu se stává to, že veškerý poletující prach se usadí nejen všude, kde se dá, ale i na našich monsterkách. Prach se většinou zachytí nejen na obličeji, ale i ve vlasech a to není zrovna moc dobré. Tohle se mi už jednou stalo a monsterka měla ty vlasy takové divné na dotek a nevypadaly zrovna nejlépe. Proto je nejlepší si příšerky vystavit do nějaké skleněné vitríny, ale kdo ji zrovna má doma, že? Já ji v pokoji teda nemám a dělám to tak, že jednou za měsíc všem utřu navlhčeným kouskem vaty nadbytečný prach z obličeje a pročešu vlasy. Tím veškerý proces končí. A na závěr si jen jednou každou monsterku navoním mým nejoblíbenějším parfémem. Je to prostě skvělé, když monsterka nějakým svým způsobem voní. Určitě to taky vyzkoušejte! :)

Monster High Basic nebo ostatní kolekce?

2. prosince 2015 v 19:14 | Terý furt Nile
Zdravím, vím že jsem už něco takového na blog psala, ale jak jsem ho smzala, tak se mi smazaly bohužel všechny články a ráda bych to napsala znovu. Chtěla bych se vás zeptat, jestli dáváte přednost v nakupování monsterek basic nebo ostatním kolekcím a je vám to jedno. Já osobně jsem si dřív kupovala jakoukoliv monsterku a bylo mi jedno z jaké byla kolekce, i když se mi třeba moc nelíbila, ale hlavně, že jsem měla od každé jednu. A to byla ta veliká chyba, utrácet za monsterky, které se vám nějak extra nelíbí. Nebo jsem nakupovala náhle a zbrkle a ani jsem si to pořádně nepromyslela jestli ji vůbec tak moc chci. Pak jsem došla na to, co to vlastně dělám za blbosti a řekla jsem si, že chci mít doma každou monsterku jenom 1x a to všechny ze základní kolekce basic. Beru je jako originální, protože mají k sobě i mazlíčka. Teď jsem na tom tak, že chci mít každou monsterku aspoň jednu v základní kolekci Basic. Ať už jsou tu nové monsterky z nějaké kolekce, vždy si chci koupit originální. Když se mi třeba nějaká monsterka zalíbí i v jiné kolekci natolik, tak proč si ji nekoupit. Samozřejmě se teď perlivě rozmýšlím, či ji koupit nebo ne, abych zase neudělala náhlou chybu. Ale kdybych vše měla zhodnotit, tak u mě pořád bude vítězit základní a originální kolekce Basic.
 
 

Reklama