Nové přírůstky

16.2.2017 - Mám Zomby Gagu

19. února 2017 v 11:00 | Terý de Nilová
Ahoj, tak většina z vás uhodla velmi dobře! :D Mám doma Zomby Gagu z nejnovější a zároveň speciální edice. Jsem hrozně moc ráda, že jsem ji sehnala a to dokonce v českým obchodě. Sice byla o něco víc dražší, ale nevadí.. s tím se nedá nic dělat a muselo se tím počítat, když panenku navrhovala sama zpěvačka Lady Gaga. Tady jen fotečka narychlo a čekejte na ni brzy recenzi.!

Nové přírůstky vítejte

11. února 2017 v 21:44 | Terý de Nilová
Chtěla bych úspešně přivítat další monsterky v mé sbírce. Sbírka se mi rozrostla hned o 5 kousků. Vím, celkem ostuda, že se zdržuji pořád jen u těch starších kolekcích, ale chci ve sbírce mít aspoň jednu monsterku od každého charakteru. Jinak Bonitka s Aveou jsou úplně dokonalé, nechápu jak se mně nemohly předtím líbit. Doma mám ještě Sirenu, takže hybridní holky už mám kompletní. A teď už aji kolekci Frights Camera Action díky Elissabat a Clawdii. Jsou rozkošné. Jinak největší radost mám ze Scarah I Love Fashion<3!! Je k ní spoustu doplňků, ale ty teď nemám vyfocené. Blikla jsem to jen tak narychlo. Příští týden mi má přijít vzácná novinka ze speciální edice, tak zatím hádejte kdo to může asi být? :D

Poslední vzácné kousky úspěšně ve sbírce

5. února 2017 v 23:09 | Terý de Nilová
Ahoj lidičky, tak jak jsem se již zmiňovala v předchozím článku o nových přírůstcích, tak je na čase je představit. Dne 26.1 mi domů dorazily kočičí dvojčata Meowlody a Purrsephone v originální základní edici basic 2010. Jsem tak strašně moc šťastná, že jsem je snad po 3 letech sehnala. Jsou teď hrozně vzácné a velice žádané, protože když jsem měla přiležitost je mít mě vždycky někdo předběhl, takže šlo o rychlost. Ještě teď tomu nechci věřit, že je mám a zároveň to jsou poslední vzácné basicky, které mi scházely. Nyní už mám všechny basic vzácné panenky. I'm happy :D. V příštím článku bude s nimi více fotek, které se mi podařilo nafotit :D. Možná očekávejte i video a nakonec jedna motivační fotka :D. Jsou v úplně dokonalém stavu jako nové. No já jsem se do nich úplně zamilovala.. jsou rozkošnééé

Night Collection

17. října 2016 v 18:24 | Terý furt Nile
Huráá, konečně! 54 příšerka, která se u mě zabydlela je nádherně sladká Rochelle ze starší kolekce Ghouls Night Out. Tuhle Rochelle jsem si přála už strašně dlouho a též je z mého letního wishlistu. Tato Rochelle se mi líbí snad ještě víc jak basic a proto mi nesmí ve sbírce chybět. Uhranul mě hlavně její výraz a sladký obličejíček. Je to jediná Rochele, která nemá ofinu. Líbí se mi moc jeji zdobný účes, obleček a sladění barviček. :3. Také je pomerně bohatá na doplňky. Sice jsou o něco drobnější než ostatní, ale nevadí. Tato kolekce je moc povedená a ještě hodně uvažuji nad Spectrou. Máte nějakou panenku z této kolekce?

Ice Qeen is 53 monster in my collection!

10. října 2016 v 17:30 | Terý furt Nile
Kdo by to mohl čekat, že se mu v tomhle roce podaří sehnat ještě úplně nově zabalenou panenku z kolekce Ghouls Rule z roku 2012. Já měla to štěstí sehnat moji vysněnou ledovou královnu Abbey Bominable, která je z mého letního wishlistu. Jsem nehorázně moc ráda, že ji vlastím, vzhledem k tomu, že mám jen jednu panenku Abbey ze základní kolekce. Nevím proč mě tato monsterka nezaujala dřív. Oblečení vystihuje úplně přesně charakter Abbey a tady vypadá jako opravdová ledová královna. Je prostě kouzelná. Chtěla jsem ji taky hlavně proto, aby se mi hodila do zimní kolekce fotek, kterou chystám. Já už chci sníh a Vánoce :DDDD A nejen to, že za chvíli máme Halloween, tak dostat tuto panenku v tomto období je taky skvělé :) Jinak z kolekce GR mám ještě Cleo, kdyby někdo nevědel. Jinak asi další z této kolekce bych už nechtěla.

Vítám nové přírůstky ve sbírce!

4. října 2016 v 17:07 | Terý furt Nile
Myslím, že v červnu to bylo naposled, kdy jsem si za vysvědčení pořídila Frankie Stein School's Out, která nesla krásné číslo 50 kousků v mé sbírce. Od té doby se moje sbírka o moc neposunula dál. Za tu dobu se v mé sbírce stihlo uspořádat jen o 2 kousky víc. Jsem ráda, že aspoň něco. Získala jsem jednu vysněnou z mého letního wishlistu a jednu vzácnou o které bych ani nevěřila, že bych měla to štěstí ji sehnat. Pod cč se dozvíš více.

Welcome FIFTIES MONSTER in my collection!

15. června 2016 v 15:42 | Terý furt Nile
Zdravím všechny. Než začnu psát k nadpisu článku, tak na úvod bych chtěla říct ještě pár věcí. Možná vás to nebude zajímat, ale prostě se musím někam vypsat :D. Už od pondělí máme ve škole každý den nejmíň 5 testů. Zatím si vedu dobře a vše se mi povedlo a už mám skoro ve všech předmětech uzavřenou známku. Kupodivu, zatím na samé 1, ale jsem strašně unavená a nejsem vůbec nic schopná dělat, tak se omlouvám, že nic nepřidávám a nekomentuji vám články. Ještě že u nás prší, aspoň mi to není líto, že jsem skoro 12 hodin zavřená ve škole. Dnes jsme psali z angličtiny, literatury a biologie, tak snad to bude taky na 1 :D. Zatím to vypadá, že budu mít na vysvědčení samé 1, což se teda aji já sama divím :D Už jsem to sem myslím jednou psala na jakou školu chodím, ale kdo to neví, tak to ještě zopakuji. Jsem na střední a chodím na Gymnázium s uměleckou profilací. Příští týden jdu do školy naposledy v úterý a pak konec. Máme už jen nějaké výlety, ale to už nepojedu. Takže mi vlastně už příští týden začnou prázdniny a z toho vyplývá hodně moc času na mé ostatní zájmy, blog, focení a monsterky :D Budu aktivní co nejvíce. :D Takže se máte na co těšit. Budu vymýšlet a vymýšlet. Mám teď spoustu nápadů. A teď se dostáváme konečně k nadpisu. Více se dozvíte pod cč.

Sirena Von Boo je doma

2. března 2016 v 17:36 | Terý furt Nile
Tak dnes mi domů konečně dorazila prví hybrydní příšerka a to je Sirena Von Boo. Sirena získala krásné číslo 49 v mé sbírce :) Týjo, už jdeme na 50 :D. Ze Sireny mám opravdu velkou radost! Líbí se mi celkově její celý vzhled. Už se těším až s ní budu fotit, samozřejmě plánuji i Aveu s Bonitou :). Objednávala jsem si ji z mimibazaru :) Máte také někoho z kolekce Freaky Fusion? Jinak mě hrozně štve, že tyto kolekce nemají k sobě stojánky :/

My dream monsters<3

24. února 2016 v 18:15 | Terý furt Nile
Zdravím! Včera, jak jsem přijela ze školy na mě doma čekal obrovský balík plný překvapení a hádejte, co v něm asi bylo. No přece to nejvzácnější duo balení Monster High, co kdy bylo vyrobeno.
Asi tak nějak před měsícem jsem si z USA objednávala duo Whisp a Valentýn. Včera 23.2 konečně přišlo. Achjoo, to bylo radosti. Nikdy bych nečekala to, že by se mi podařilo je získat. Momentálně znám jen dva lidi, kteří je v ČR vlastní. O ceně se raději zmiňovat nebudu, protože tohle nebyla zrovna levná záležitost. Prostě je to můj poklad, nejvzácnější co vlastním. A teď fotky.

41. Casta Fierce - dcera čarodějnice

23. ledna 2016 v 18:31 | Terý furt Nile
Tak v pátek mi domů dorazila Casta Fierce v akci na mimibazaru za 350kč! Sice jsem Castu v nejbližší době zatím v plánu neměla i přes to, že byla na mém wishlistu, ale nevadí. Musela jsem jednat náhle, protože pak bych ji za takovou výhodnou cenu už nesehnala. Skoro všude byla tak od 600-900kč a to je moc. Tak jsem ráda, že jsem ji sehnala. Nyní mám už 41 panenek Monstre High a to jsem teprve jenom na začátku :DDD Ostatní monsterky ji hned přivítaly :D

40 monster - Mumia's Daughter

15. ledna 2016 v 21:02 | Terý furt Nile
Ahojky, vítám vás konečně u nového článku. Konečně pátek a trocha času k tomu, abych napsala článek. Dne 14.1 mi domů dorazila Cleinka z kolekce Boo York. Je objednávaná z bazaru jenom za 350kč. Původně jsem si ji chtěla koupit novou i s Deucem, ale usoudila jsem, že je to moc drahý (ani Isi tolik nestála) a tolik do 1+2 panenek dát nehodlám. Pak jsem přišla na to, že i Deuce by mi byl k ničemu. Panenky kluků z MH moc nemusím a na focení by se mi nehodil. Deuce se mě jako postava ze všech líbí nejmíň. Tak jsem ráda, že mám jenom Cleinku. Vypadá úplně úžasně jako opravdová faraónka. Máte ji také? Líbí se vám?

39 monsterka Catty Noir 13 Wishes

5. ledna 2016 v 16:20 | Terý furt Nile
Zdravím. Prvně bych se chtěla omluvit za moji neaktivitu, bohužel ke konci prázdnin jsem se musela začít už něco učit, takže nebyl čas a teď to je ve škole opravdu náročné. Jezdím pozde domů a je hodně učení, samé písemky a ústní zkoušení. Takže tu moc teď nebudu. Ale teď k věci. Dnes mi domů dorazila konečně Catty Noir 13 Wishes. Jsem ráda, že ji koenčně mám, sice jsem za ni dala víc a teď lituji toho, že jsem si ji dřív v tom v Tescu v akci nekoupila. Máe ji také? V jaké kolekci se vám líbí nejvíce? Za mě rozhodně též originální. :)

Vlastním Marisol Coxi a Viperine Gorgon

30. prosince 2015 v 15:13 | Terý furt Nile
Zdravím, dneska mi domů dorazila Marisol Coxi a Viperine Gorgon. Snažím se rychle sehnat monsterky dokud to ještě jde. Jsem hrozně moc ráda, že je konečně mám. Už mám 38 monsterek. A nedávno jsem si objednala Catty Noir 13 Wishes, ale ta má dojít až po novém roce. Máte také doma tyto monsterky a líbí se vám? Chtěli byste je?

Moje vánoční dárky

25. prosince 2015 v 14:20 | Terý furt Nile
Ahojky, tak jaké monsterky jste pod stromečkem našli vy? Já jsem tam našla moji vysněnou Neferu de Nile Boo York, kterou jsem chtěla od samého začátku. Dál Meowlody&Purrsephone z kolekce Zombie Shake. Dál Catrine DeMew New Scaremester a Jane Boolittle. A dnes jsem si jela pro mou nejvzácnější Isi Dawndancer z kolekce Brand Boo Students. Takže se omlouvám, že monsterky nejsou na první fotce všechny pohromadě, ale už se mně nechtělo čekat a monsterky si samozřejmě hned rozbalila na Štědrý den. No a dál jsem dostala oblečení, kosmetiku, Chanel voňavku a úplně suprovej novej foťák Nikon Df černý + 50mm f/1.8G AF-S. Hned jsem s ní nafotila Neferku Boo York. Fotky dám na blog nejspíš až zítra, ale kdo mě sledujete na fb, tak tam je už mám.

31. monsterka - Isi Dawndancer

10. prosince 2015 v 16:02 | Terý furt Nile
Zdravím, omlouvám se, že jsem se v posledních pár dnech vůbec neozvala, ale ve škole je to teď samý test. Učitelé se rozhodli napsat všechny písemky ještě před Vánoci, tudíž, abychom měli po Vánocích klid a nemuseli se učit. Má to svoje výhody i nevýhody, ale co už :D. Gympl není žádná procházka růžovým sadem. Ale teď dost keců a jdeme konečně k tématu. Jojo já vím, měla jsem si ji rozbalit až o Vánocích, ale nemohla jsem to vydržet, strašně jsem se na Isi těšila a konečně dnes dorazila. Řekla jsem si, že jenom nakouknu do krabice no a nešlo odolat, tak jsem si ji vyfotila :D. Ale moje bude až 25.prosince :D

!!!Na Vánoce budu mít...

4. prosince 2015 v 16:22 | Terý furt Nile
Ahojky, omlouvám se, že vás opět zaplavuji nějakým kecacím článkem. Ale mám prostě velkou radost o kterou se s vámi musím podělit. Dne 2.12, což bylo ve středu jsem hledala, kde by se na internetu daly objednat monsterky k Vánocům. Skoro všechny jsem našla docela za výhodnou a přijatelnou cenu. Neferu Boo York za 694kč, zdá se mi to docela dost, ale byla asi nejlevnější. Dále mám v plánu si dokoupit ještě do Vánoc (za svoje peníze) Catrine Newscaremester a Jane Boolittle, ale to není ještě zdaleka jistý, jak to s nimi nakonec bude :D. Při pátrání jsem narazila na Viperine Gorgon FCA a zalíbila se mi, takže také skončila na wishlistu :D Nejspíš si ji přeji k Vánocům společně s Neferou :D. Ale je to ve hvězdách, ale na wishlistu rozhodně nechávám.... třeba do budoucna :D.

30 příšerka Robecca Steam je doma

3. prosince 2015 v 14:19 | Terý furt Nile
Tak konečně dnes dorazila dlouho očekávaná Robecca Steam z kolekce Basic. Už poslední basicka, která mi v mé sbírce chyběla a už ji konečně mám. Máte ji také doma? Z jaké kolekce se vám líbí nejvíce? Za mě rozhodně v basic! Jinde ne! S Robeccou mám rozhodně taky velké plány na focení :) Takže se máte na co těšit! :) Jinak jsem ji také sehnala na sbazaru za 300kč .:)

Mám doma Honey a Twylu

1. prosince 2015 v 13:49 | Terý furt Nile
Tak konečně mi dnes dorazily dvě monsterky z mého wishlistu. Honey jsem si objednávala z i-hrackarstvi v akci za 399kč a Twyla je kupovaná na mimibazaru za pouhých 199kč stejně jak Operetta. Máte tyto příšerky také? Líbí se vám? Jinak mi ještě dnes měla dorazit Robecca Steam Basic, také z wishlistu, ale opozdilo se to nějak. Tak jsem tam zavolala a paní mi řekla, že do čtvrtka bych ji měla mít doma. Takže uvidíme, samozřejmě až ji budu mít doma hned o ní vydám článek.

Vítej doma Operetto a Skelito!

30. listopadu 2015 v 14:02 | Terý furt Nile
Ahojky, dnes 30.11.2015 mi domů konečně dorazily dvě dlouho očekávané příšerky a těmi jsou Operetta Basic a Skelita Scaris/Basic. Všechny jsem sehnala na mimibazaru jako nové za výhodnou cenu! Operetta, jelikož je z kolekce Basic se už neprodává a sehnat ji jako novou a jen za 199kč! Prostě bomba, narozdíl, že někde na eshopu jsem ji viděla od 600 a výš. Skelita mě vyšla taky jenom na 300kč, takže radost! Už se strašně těším až budu fotit!! Mám vymyšlené spoustu nápadů zrovna na tyto dvě monsterky. Fotky budou, ale až nejspíš o víkendu, páč toho času je fakt málo. Máte tyto dvě monsterky také?
 
 

Reklama